20.05.2019

ATİD olarak Milli Mücadele’nin 100. Yılı olması münasebetiyle Ankaralı turizm paydaşları ile birlikte Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andık. Ankara Kulübü Derneği, TAFED, TUADER, ANRO, BAŞATDER ve ATİD üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette Atatürk’ün mozolesine çelenk koyduktan sonra Başkanımız Birol Akman Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

 

 

18.05.2019

ATİD üyeleri için Wonderland Eurasia tanıtım gezisi yapıldı. Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Prof. Dr. Muharrem Tuna ve üyelerimiz aileleriyle katıldı. Desteklerinden dolayı Sayın M.Kürşat Başkırt beye ve ekibine teşekkür ederiz.

 

 

17.05.2019

Derneğimiz, Çankaya Belediyesi’nin Öveçler semtinde bulunan iftar çadırına sponsor olarak 500 kişiye iftar yemeği verdi.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz, iftar çadırına gelen vatandaşlara kendi elleriyle yemek dağıttı. Daha sonra vatandaşlarla birlikte iftar yapan Yönetim Kurulu Üyelerimiz, iftar yemeğine katılanlarla sohbet etti.

Bağışlarıyla organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan başta Yönetim Kurulu Üyelerimiz olmak üzere tüm ATİD üyelerine teşekkür ediyoruz.

 

 

16.05.2019

Ankara Valimiz Sayın Vasip Şahin, Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, BBP Genel Başkanı Ankara Milletvekili Mustafa Destici, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, AHBV Üniversitesi Dekanı Prof.Dr.İrfan Yazıcıoğlu, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Sivil Toplum Kuruluşları ve üyelerimizin katılımıyla ATİD Geleneksel İftar Yemeği Bilkent Otel'de yapıldı.

 

 

08.05.2019

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Nadir Alpaslan katılımıyla yapılan Türkiye-Bulgaristan 2.Turizm Karma Komisyon Toplantısı'na TÜROFED'i temsilen ATİD Başkanı Birol Akman katıldı.

 

 

04.05.2019

ATİD olarak, TUADER işbirliğiyle yapılan Turizmde Ankara'nın Enleri ve Ödüllü Ankara Projesi Yarışması jüri üyelerimizle değerlendirme yapmak üzere Elit Palas Hotel'de toplandık. Değerli Jüri üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür plaketlerini takdim ettik.

 

 

04.05.2019

Wonderland Eurasia Tanıtım Toplantısı BKB A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kürşat Başkırt sunumuyla Elit Palas Hotel'de yapıldı.

 

 

03.05.2019

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Turizm Kariyer Günleri etkinliğine panelist olarak katılımı dolayısıyla ATİD Başkanı Birol Akman'a teşekkür plaketi verildi.

 

 

02.05.2019

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu "Turizm Kariyer Günleri XI" açılışı yapıldı. ATİD Başkanı Birol Akman panelist olarak katıldı.

 

 

30.04.2019

Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin, Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, Altındağ Belediye Başkanı Doç.Dr.Asım Balcı, Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Kamil Özer, TÜRSAB Disiplin Kurulu Başkanı Kılıçarslan Karapıçak katılımıyla Ankara Kültür Turizm Çalıştayı Bilkent Otel'de yapıldı. ATİD Başkanımız Birol Akman ve üyelerimiz katıldı.

 

 

30.04.2019

Ankara Kültür Turizm Çalıştayı kapsamında yapılan Tanıtım Pazarlama ve Inovasyon Komisyonu oturumuna ATİD olarak katıldık.

 

 

30.04.2019

Ankara Kültür Turizm Çalıştayı kapsamında yapılan Alternatif Turizm Komisyonu oturumuna ATİD olarak katıldık.

 

 

30.04.2019

Ankara Kültür Turizm Çalıştayı kapsamında yapılan Gastronomi Turizmi Komisyonu oturumuna ATİD olarak katıldık.

 

 

30.04.2019

Ankara Kültür Turizm Çalıştayı kapsamında yapılan Kongre ve Fuar Komisyonu oturumuna ATİD olarak katıldık.

 

 

30.04.2019

Ankara Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Erkayıran, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer katılımıyla, Ankara Kültür Turizm Çalıştayı kapsamında yapılan Sağlık Turizmi Komisyonu oturumuna ATİD olarak katıldık.

 

 

19.04.2019

ATİD olarak, Ankara Valiliği'nde yapılan Günübirlik Kiralanan Yerler ile ilgili yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri konulu toplantıya katıldık.

 

 

18.04.2019

Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Güdül Kaymakamı Doğan Dinç, Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Kamil Özer, ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz'ı Bilintur A.Ş. Genel Müdürü Arda Yurtsever ağırladı. Ankara'da yapılacak olan konferanslar görüşüldü.

 

 

18.04.2019

ATİD olarak, Turizm Haftası programı kapsamında yapılan Bilkent Üniversitesi Turizm Sektör Temsilcileri ile Buluşma Yemeğine katıldık.

 

 

18.04.2019

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen 43. Turizm Haftası Etkinlikleri Kariyer Günü dolayısıyla ATİD Başkanı Birol Akman'a plaket verildi.

 

 

17.04.2019

UNESCO Türkiye Milli Komisyonunun kuruluşunun 70. yıldönümü vesilesiyle Ankara'nın Jeolojik Mirası ve Jeoturizm Potansiyelinin Değerlendirilmesi Çalıştayına panelist olarak ATİD Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz katıldı.

 

 

17.04.2019

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen 43. Turizm Haftası Etkinliklerine ATİD olarak katıldık. Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, TÜRSAB Disiplin Kurulu Başkanı Kılıçarslan Karapıçak, Orta Anadolu BTK Başkanı Hacı Öztürk ve üyelerimizle Kariyer Günü Etkinliğinde bir araya geldik.

 

 

 

 

17.04.2019,

ATİD Yönetim Kurulu Toplantısı Alba Hotel Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nurettin Türk evsahipliğinde yapıldı. Ankapark temsilcisi Mehmet Çelikten tarafından yapılan çalışmalar anlatıldı.

 

 

 

16.04.2019

ATİD olarak, Turizm Haftası Açılış Töreni'ne renk katan Ankara Kulübü Derneği Seymen ekibine gösterilerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

15.04.2019

Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin, Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer katılımıyla Turizm Haftası açılışı Ankara Kalesi'nde yapıldı. ATİD Başkanı Birol Akman ve üyelerimiz katıldı.

 

 

11.04.2019

Ankara turizmine katkı sağlamak amacıyla Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği olarak Turizm Akademisyenleri Derneği (TUADER) ile birlikte "Turizmde Ankara'nın En'leri" ödül törenimizi gerçekleştirdik. Tüm turizm paydaşlarını bir araya getiren gecede, Ankara’ya değer katan turizmciler ödüllendirildi. Önemli sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de ilgi gösterdiği geceye, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Ak Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan ve eski Ankara Valisi Kemal Önal da katılım sağladı

 

 

Ankara turizminde fark yaratanlar bugün ödüllendiriliyor.

Saat: 19:30

Yer: Holiday Inn Çukurambar Hotel

 

 

10.04.2019

Ankara Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran Başkanlığında yapılan Günübirlik Kiralanan Yerler ile ilgili yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri toplantısına ATİD olarak katıldık.

 

 

10.04.2019

AK Parti Ankara Milletvekili Dışişleri Komisyonu Üyesi Asuman Erdoğan ziyaret edildi. ATİD Başkanı Birol Akman ve Prof. Dr. Muharrem Tuna Ankara'nın En'leri Ödül Töreni'ne davet ettiler.

 

 

10.04.2019

ATİD Başkanı Birol Akman, Üyemiz Bilkent Otel Genel Müdürü Arda Yurtsever ve HM Commerce Hotel Genel Müdürü Murat Balyemez ile Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer'i ziyaret etti.

 

 

09.04.2019

Ankara Çalıştayı kapsamında Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde yapılan Kongre ve Fuar Komisyon Toplantısı'na ATİD olarak katıldık.

 

 

06.04.2019

Ankara'da turizm sektörünün enleri bu gecede ödüllendiriyor.

 

 

 

06.04.2019

Ankara Çalıştayı kapsamında yapılan Kültür Turizmi Komisyon Toplantısına ATİD'i temsilen Murat Balyemez ve Yıldıray Yurdakul katılmıştır.

 

 

05.04.2019

ATİD olarak, Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin’i makamında ziyaret ettik. Sayın Valimizi, 11 Nisan 2019 Perşembe günü gerçekleştirileceğimiz Turizmde Ankara’nın En’leri Ödül Gecesi’ne davet ettik.

 

 

04.04.2019

ATİD olarak, Ostimpark Business Hotel sahibi Mehmet Han Çapur ve Genel Müdürü Figen Dinçel'i ziyaret ettik.

 

 

01.04.2019

Sağlık Bakanlığı USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Ali Kılıçkaya ziyaret edildi.

 

 

 

01.04.2019

ATİD olarak, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven'i makamında ziyaret ettik.

 

 

 

01.04.2019

ATİD olarak Üyemiz Enerji Otel Genel Müdürü Hasan Seyfi ziyaret edildi.

 

 

 

 

 

 

 

İLETİŞİM

YASAL UYARI

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2016 ATİD (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) Tüm Hakları Saklıdır

design by catasarim.com